Інформація
Інформація


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги одним із способів:


Увага
Компанія «Екстрател» попереджає, що поширення та використання в мережі шкідливого програмного забезпечення тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 361-1 КК України.


 
  Про компанію

ТОВ «Екстрател» - постачальник електронних комунікаційних послуг.
  • відповідно до рішення НКРЗІ України від 28.09.2022 р.. Внесення в Реєстр постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг №1723
Компанія «Екстрател» з 2009 року пропонує підприємствам і жителям міст Полтава, Кременчук та Горішні Плавні послуги доступу до мережі Інтернет, послуги надання в користування каналів зв'язку.

Весь цей час наше підприємство докладає значних зусиль(як фінансових, так і інтелектуальних) для розвитку своїх сервісів, що дає можливість постійно підвищувати якість і розширювати кількість послуг, які ми надаємо своїм Абонентам.

Для забезпечення надшвидкісного широкосмугового доступу до мережі Інтернет ми використовуємо наземні цифрові канали по волоконно-оптичних лініях зв'язку. Пропускна спроможність зовнішніх каналів ТОВ "Екстрател" складає 10 Гб/сек. Забезпечені прямі найкоротші доступи до Євробекбонів (DE-CIX: 40 мс) та точкою обміну Українським трафіком (UA-IX: 8 мс).

ТОВ "Екстрател" надає послуги підприємствам і організаціям міст Полтава, Кременчук і Горішні Плавні, а також надає послуги приватним особам. Рівень сервісу і якість послуг відповідають найвищим вимогам Абонентів компанії.

Цілодобовий моніторинг і технічне обслуговування, яке здійснює група кваліфікованих фахівців, дозволило добитися безперебійної роботи наших сервісів.

Сервіси


  на верх контакты поиск на главную

Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер ТОВ «Екстрател»   © 2009 - 2024
Україна, м. Горішні Плавні, пр-т. Героїв Дніпра, 49    
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)