Інформація
Інформація


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги одним із способів:


Увага
Компанія «Екстрател» попереджає, що поширення та використання в мережі шкідливого програмного забезпечення тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 361-1 КК України.


 
  Проекти
  Пряме з'єднання "провайдер-абонент" FTTH

FTTH - Fiber To The Home – "оптичне волокно до житла(квартири або окремого котеджу)" припускає прокладення оптичної лінії зв'язку безпосередньо до кінцевого обладнання абонента. Тобто демаркаційною точкою в цій фізичній мережевій архітектурі є оптична розетка, що розташовується в приміщенні абонента. Головною перевагою цієї технології фізичного середовища передачі є можливість надання найширшого спектру послуг, доступного на сьогодні, відомішого під назвою «Triple Play». Це словосполучення об'єднує послуги передачі даних, голосовий зв'язок по IP та інтерактивне телебачення IPTV в одному волокні.

Експерти перераховують наступні переваги архітектури FTTH:
  • з усіх варіантів FTTx вона забезпечує найбільшу смугу пропускання;
  • це повністю стандартизований і найбільш перспективний варіант;
  • рішення FTTH забезпечують масове обслуговування абонентів на відстані до 20 км від вузла зв'язку.

  Міська оптоволоконна мережа FTTB

У місті Горішні Плавні компанією "Екстрател" реалізований проект по побудові Міської оптоволоконної мережі за технологією FTTB 1, яка охоплює усі райони міста. Комунікаційні вузли і технологічні майданчики мережі оснащені сучасним устаткуванням провідних виробників: Cisco Systems, Juniper Networks, Extreme Networks.

Створення мережі за технологією FTTB передбачає використання виключно волоконно-оптичного кабелю від магістральної мережі оператора зв'язку до будівлі, в якій розташований абонент. Таким чином, застосування технології FTTB дозволяє компанії "Екстрател" гарантувати кінцевому користувачеві швидкість підключення 100 Мбіт/с.

Пропускна спроможність мережі FTTB в сотні разів перевищує показники, які можуть забезпечити існуючі мідно-кабельні технології, і також незаперечно перевершує їх по рівню якості і стабільності послуги. Саме тому тільки застосування технології FTTB дозволяє в якнайповнішому ступені реалізувати усі сучасні мультисервісні послуги зв'язку Triple-play: широкосмуговий доступ в Інтернет, цифрове телебачення (IPTV) і послуги сучасного телефонного зв'язку (VoIP).

1 FTTB - Fiber To Building (детальніше див. в wikipedia).

Сервіси


  на верх контакты поиск на главную

Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер ТОВ «Екстрател»   © 2009 - 2024
Україна, м. Горішні Плавні, пр-т. Героїв Дніпра, 49    
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)