Підтримка
Підтримка


Шановні абоненти!
Ви можете замовити послуги одним із способів:


Увага
Компанія «Екстрател» попереджає, що поширення та використання в мережі шкідливого програмного забезпечення тягне за собою кримінальну відповідальність згідно зі ст. 361-1 КК України.


 
  Налаштування підключення
  Налаштування VPN-підключення за допомогою програми

Для автоматичного створення VPN-підключення (чи виправлення параметрів) - можете завантажити дану програму. Програма працює в Windows XP, Windows Vista і Windows 7, 8, 10. З її допомогою для налаштування VPN-підключення достатньо ввести ім'я користувача і пароль(додається до договору). Програма видалить усі існуючі VPN-підключення (якщо вибрана відповідна опція) і створить єдине правильне, з назвою "Satellite". Також програма дозволяє переглянути MAC-адреси мережевих плат.

Інтерфейс програми виглядає таким чином:

Увага! Програма здійснює включення брандмауера Windows (якщо вибрана опція "Включити брандмауер"). Якщо брандмауер Windows заздалегідь не був налагоджений, то деякі мережеві сервіси, такі як "Загальний доступ до файлів і принтерів", "Віддалений помічник", можуть виявитися не працездатними. З налаштуванням брандмауера Windows можна ознайомитися за цим посиланням.

Рекомендуємо завантажити програму собі на комп'ютер, і зберегти, наприклад на диску "D", щоб у разі переустановлення системи - у вас була можливість швидко відновити підключення.

Сервіси


  на верх контакты поиск на главную

Оператор телекомунікацій, інтернет провайдер ТОВ «Екстрател»   © 2009 - 2024
Україна, м. Горішні Плавні, пр-т. Героїв Дніпра, 49    
(067) 507-07-06, (099) 507-07-06, (073) 507-07-06, (0536) 75-83-83 (тел/факс)